در حال بارگذاری دی‌جی‌بانه
دی جی بانه
Loading...

کولر گازی جنرال General

خرید و قیمت اسپلیت و کولر گازی جنرال

کولر گازی جنرال ساخت کشور چین با تکنولوژی تایلند می باشد که در کنار قیمت مناسب کیفیت خوبی نیز در محصولات خود اراده می دهد. اسپلیت های جنرال و موتور تایلندی آنها طول عمر و دوام بالایی دارند. کولر گازی جنرال کول هیت یا جنرال شکار Shkar جزو محصولات این شرکت می باشند. این کولر ها معروف به طرح لبخند نیز هستند. این کولر ها به صورت اسپلیت تک پنل جنرال و کولر گازی ایستاده جنرال با ظرفیت های مختلف موجود می باشند. برای مثال کولر گازی جنرال 12000، کولر گازی جنرال 18000، کولر گازی جنرال 24000، کولر گازی جنرال 30000، کولر گازی جنرال 60000 با کمپرسور روتاری Rotray و کم مصرف در فروشگاه دی جی بانه موجود می باشند. این کولر ها با نام اسپلیت یا اسپیلت هم شناخته می شوند. برای مثال اسپلیت جنرال 12000، اسپلیت جنرال 18000، اسپلیت جنرال 24000 و اسپلیت جنرال 30000 نیز جزو کولر گازی جنرال می باشند. شما می توانید اسپلیت و کولر گازی جنرال General را به همراه گارانتی و تضمین اصالت کالا از بانه خرید کنید.

6 آیتم
مشبک لیست
6 آیتم
مشبک لیست

خرید کولر گازی جنرال اصل:

همیشه سود جویانی در بازار هستند که اقدام به تولید و عرضه برند های تقلبی به نام جنرال می کنند. کولر گازی جنرال با نام های جنرال کول هیت و جنرال شکار و معروف به طرح لبخند هستند. برای اطمینان از اصالت کولر گازی جنرال باید به نشانه های که در ادامه توضیح داده می شود توجه شود. طرح لبخند روی پنل کولر به صورت استیل وجود دارد. کارتن محصول به رنگ نارنجی یا خردلی می باشد. موتور های جنرال سنگین وزن هستند. برند های ثبت شده با نام های General cool – hear یا Shkar General روی پنل کولر. ۵ متر لوله مسی رایگان. ۲عدد ریموت کنترل. لوگوی برجسته ابری شکل روی کمپرسور، لوگوی حک شده General cool hear روی کمپرسور. شما می توانید کولر گازی جنرال را از فروشگاه دی جی بانه به همراه گارانتی و تضمین اصالت کالا و با خیال راحت خرید کنید.

چرا کولرگازی جنرال را از بانه خرید کنیم؟

قیمت کولر گازی و اسپلیت جنرال با توجه به تکنولوژی های بکار رفته در آنها بسیار مناسب می باشد. قیمت اسپلیت و کولر گازی جنرال در شهر بانه با توجه به موقعیت جغرافیای این شهر ارزان تر از همه جا می باشد. بنابراین خرید کولر گازی جنرال از بانه می تواند در هزینه های شما صرفه جویی کند. خرید اسپلیت و کولر گازی جنرال از بانه با قیمت ارزان به همراه گارانتی و ضمانت اصالت کالا را توسط فروشگاه دی جی بانه تجربه کنید.

کولر گازی جنرال با چه ظرفیتی خرید کنیم؟

یکی از معیار های اصلی انتخاب کولر گازی ظرفیت سرمایش و گرمایش آن می باشد. ظرفیت کولر گازی یا اسپلیت با واحد بی تی یو (BTU) اندازه گیری می شود و مضربی از 1000 می باشد که با توجه به ابعاد فضایی که می خواهیم کولر گازی را در آن نصب کنیم محاسبه می شود. به صورت کلی کولر گازی 7000 برای فضایی با 10 متر مربع، کولر گازی 9000 برای 12 تا 15 متر، کولر گازی 10000 تا 12000 برای فضای 17 تا 22 متر، کولر گازی 18000 برای 60 متر، کولر گازی 24000 برای فضای 100 متر، کولر گازی 30000 برای فضای 130 متر، کولر گازی 60000 و بالاتر برای سالن ها و مکان ها بزرگ مناسب می باشد.